Początek nowej ery – ery darmowej telewizji

darmowa telewizjaInternet to miejscówka z której użytkuje kilkaset milionów ludzi poszukując różnych rzeczy jak również przyjemności. Tv to bezwzględnie rozrywkowa forma wykorzystania każdej wolnej chwili. Podglądając w ostatnich latach portale telewizyjne, można dojść do oczywistego wniosku ? każdy chce zarabiać. Te ogromne serwisy nakładają okresowe składki na kolosalne kwoty, jednak dzięki Bogu parę nowych serwisów zadeklarowało wyjść naprzeciw pragnieniom internautów budując w pełni dopracowane oraz przede wszystkim darmowe tv online.

darmowa telewizja

Czas darmowych seansów dopiero się rozpoczyna, ale z wiadomości ogólnie zasłyszanych wypada dopowiedzieć, że będzie ona trwać wiele lat, może nawet dekad. Darmowa telewizja ma wiele plusów. Przede wszystkim świadczy oglądanie filmów, a nie reklamy. Z listy można upatrzyć wiele tysięcy pozycji, a również skonfigurować swoje konto tak, żeby móc oglądać filmy z wcześniej ustalonej listy odtwarzania.

Kto straci, a kto zyska?!

Pisząc o nowej erze nie można zapominać o apanażach, czyli możliwościach zarobkowych, wypłatach. Darmowe strony od lat zarabiają dużo więcej od płatnych. TV Online do dzisiaj tylko z nazwy może się zdawać, że mamy do czynienia z bezpłatną platformą, ale tak nie jest. Nowa era to serwisy zdecydowanie darmowe, ale zarabiające na siebie dzięki zamieszczanym reklamom. Z wykresów wynika, że typowa strona z płatną rejestracją zarabia ok 10 000 zł miesięcznie, z tym że po odciągnięciu kosztów i podatków, właściciel ma na rękę mniej więcej 4000 złotych, czasem mniej. Bezpłatne portale utrzymujące się z reklam, nie muszą płacić procentów od korzystania z ?rejestracji sms? dlatego też mając z reklam około 6000 zł miesięcznie, po odciągnięciu kosztów związanych z utrzymaniem strony mają około 4500 złotych. Taka wzmianka powinna zaciekawić potencjalnych przeglądających tv online, bowiem z całą pewnością zauważą oni nagromadzenie reklam.

Darmowa telewizja? Tak, zaczyna się jej era ?